Jsem úplně obyčejná holka z úplně obyčejného města, nevyčuhuju z davu, jsem ráda v pozadí.
Je mi 18, letos maturuju a mám toho až nad hlavu :/ Ráda píšu články, ráda komukoliv poradím nebo pomůžu. Ráda bych se někdy v budoucnu stala psycholožkou a proto mě napadlo založit tenhle blog, původně jen jako poradnu. Ale zkusila jsem štěstí i s články a jen jako pokus je poslala na krasna.cz . Štěstí stálo při mě a jsem za to vděčná :) Blog jako takový pro mě ale není priorita a z každodenních deníčků jsem už nejspíš odrostla :) Přesto se budu snažit přidávat co nejvíce -snad i přínosných- článků, tipů, písniček, prostě co mě napadne. Ráda přijmu konstruktivní kritiku, vulgární a urážlivé komentáře (úplně nejlépe anonymní) absolutně ignoruju. Pokud se ti tu nelíbí, nikdo tě na téhle stránce nedrží! :)) Carpe Diem
btw. Jsem ujetá na miniprasátka :))


Rozchod a jak ho přežít

24. ledna 2011 v 20:08 | Veruš |  *Láska*
Rozchod není nikdy žádná příjemná věc a je s ním mnoho trápení před ním i po něm. Proto sem napíšu pár rad jak ho co nejlépe a s klidnou hlavou ustát:Když se s tebou rozešel ON....

...Pořád nechápeš co si udělala špatně? Kde se stala chyba?

- Pokud v tom opravdu chceš mít jasno, jasně se ho na to zeptej- máš přeci právo vědět co se mezi vámi stalo špatně, a pokud je ještě nějaká šance, nějak to rešit. Pokud tě ignoruje a nechce ti říct důvod, kašli na něj. Co s takovým klukem, který se ti bojí říct i pravdu do očí?

...Odmítáš na něj zapomenout i po dlouhé době

- I to se stává, zamilovanost někdy dokáže být velmi vytrvalá. Když ale kvůli někomu kdo tě pustil k vodě puštíš k vodě někoho i ty, je to špatně. Říká se, že čas hojí rány, ale někdy nás vzpomínky drží natolik při zemi, že zapomenout nechceme. Ujasni si co bylo ve vašem vztahu špatně a co bylo ve vašem vztahu dobré. Pokud by vaše problémy nebyly neúnosné asi by se s tebou nerozcházel, nemyslíš? Chtěla bys ho nutit do vztahu? Pochybuju... Přece si kvůli němu nenecháš uniknout spoustu dalších zajímavých objektů! Nakonec ti dojde, že pro jedno kvítí slunce nesvítí :)

...Ale chce tě nazpátek

- Na tohle si dej bacha. Rozmysli se proč se s tebou rozešel a proč tě chce zpátky. Jestliže se s tebou rozešel kvůli jiné holce a teď tě chce zpět, dej si dobrý pozor na jeho úmysly. Možná ho dotyčná jen odkopla a proto jde za tebou. Můj osobní názor-podvede jednou, podvede vždycky! V každém vztahu by měla panovat maximální důvěra a tak se rozmysli, jestli mu dáš druhou šanci.

...Máš pocit, že tě nikdo nechce

- To je po rozchodu normální a můžu tě ujistit, že tenhle pocit přejde. To, že tě nechce zrovna tenhle kluk neznamená že tě nebudou chtít jiní ;)

Když ses rozešla TY s ním...

...Unáhlila ses a chceš ho zpátky

- Pamatuješ si ještě proč si se s ním rozešla? Ujasni si jak moc důležitý důvod to byl a od toho odvíjej i rozhodnutí snažit se vás dát zase dohromady. Slepované vztahy málokdy vyjdou.

...A on ti nechce dát pokoj

- nejspíš si myslí, že u tebe má stále šanci. Dej mu jasně a definitivně najevo (klidně i několikrát, dokud to nepochopí) že váš vztah už skončil a zpět už ho nechceš!

...Připadá ti, že narážíš jen na samého troubu

- pokud si myslíš, že tví kluci nestáli za nic, zkus trochu zalovit i v jiných vodách než obvykle. Možná si prostě jen vybíráš stále stejný typ kluků. Zkus změnit, popřípadě snížit tvé nároky na kluky.

!!!POKUD KOPÍROVAT, TAK JEN SE ZDROJEM!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 javosi javosi | Web | 24. ledna 2011 v 22:52 | Reagovat

Drsné :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama