Jsem úplně obyčejná holka z úplně obyčejného města, nevyčuhuju z davu, jsem ráda v pozadí.
Je mi 18, letos maturuju a mám toho až nad hlavu :/ Ráda píšu články, ráda komukoliv poradím nebo pomůžu. Ráda bych se někdy v budoucnu stala psycholožkou a proto mě napadlo založit tenhle blog, původně jen jako poradnu. Ale zkusila jsem štěstí i s články a jen jako pokus je poslala na krasna.cz . Štěstí stálo při mě a jsem za to vděčná :) Blog jako takový pro mě ale není priorita a z každodenních deníčků jsem už nejspíš odrostla :) Přesto se budu snažit přidávat co nejvíce -snad i přínosných- článků, tipů, písniček, prostě co mě napadne. Ráda přijmu konstruktivní kritiku, vulgární a urážlivé komentáře (úplně nejlépe anonymní) absolutně ignoruju. Pokud se ti tu nelíbí, nikdo tě na téhle stránce nedrží! :)) Carpe Diem
btw. Jsem ujetá na miniprasátka :))


Proč se vyplatí si počkat...

7. února 2011 v 22:59 | N!ka |  *Sex*
Máš už delší dobu kluka a ráda bys s ním měla poprvé sex? Jsi z kamarádek poslední a chceš to mít za sebou? Nebo chceš jen vědět jaké to je? V pořádku, ale nejprve si přečti kdy se vyplatí si počkat, nejsem žádnej náboženskej fanatik, chtěla bych jen varovat holky, které na to ještě zdaleka nejsou připravené a nechci aby opakovaly stejnou chybu, kterou jsem kdysi udělala i já....


1. Nenech se od něj nutit!

Jistěže, máš ho ráda, líbí se ti, chceš mu udělat radost a největší radost bys mu udělala tím, že se s ním poprvé vyspíš. To je v pořádku, pokud se na to sama cítíš, ale nikdy se k tomu nenech donutit! Aby jsi to dělala jen ze strachu že o něj přijdeš je pitomost a nakonec bys toho dost litovala, protože z 99% mu jde především o sex. Myslíš že kdyby tě miloval, tak by tě do toho nutil? Ne... Pokud tě má rád, bude ti to chtít udělat co nejhezčí a nejpříjemnější!

2. Myslíš si, že se do tebe zamiluje

Bohužel i já jsem kdysi podlehla představě, že ten úžasnej kluk mě opravdu obdivuje a líbím se mu. Omyl... párkrát se semnou moje vysněná láska vyspala a přestala jsem pro něj být zajímavá. Ano, občas se najde vyjímka- prvně sex a pak láska, ale v drtivé většině případů zůstane jen u jedné, nebo pár žhavých nocí, ale lásku si od toho určitě neslibuj.

3. Jsi poslední panna

No a co? Že tvoje kamarádky o tom básní, jak už to mají za sebou a jak je to skvělé, to je sice hezké, ale vem si, že většinou rády přehánějí a rády si to přikrášlují. Smějí se ti? Pak co je to za kamarádky? Není ostuda si počkat na kluka, který ti za to bude stát, než že ony se vyspí s někým prostě aby to už nemusely řešit. Věř mi, když to uděláš, budeš toho za čas litovat, až se objeví ten pravý.

4. Pořád couváš

Vždycky se spolu mazlíte a už si myslíš že k tomu dojde, ale najednou tě popadne šílenej strach a prostě nejsi schopná nic udělat? To je normální, já to odložila asi tak 5x a pak už jsem si připadala jistější. Klidně to odkládej jak dlouho budeš chtít a pokud se to jemu nebude líbit- je to idiot.

5. Chceš nasbírat zkušenosti

Až jednou narazíš na toho svého úžasného, chceš být prostě už zkušená, abys ho co nejlépe uspokojila a udělala na něj dojem. To je běžné a neodsuzuju to. Ale věř mi, bude ti chybět ten pocit že se můžeš odevzdat jen jemu a nikomu jinému. Zní to sice babičkovsky, ale pokud se opravdu hluboce zamiluješ, tenhle pocit brzy přijde

6. Chceš být první

Chceš být mezi kamarádkama jako první, která o to přijde? Tak to jsi, s prominutím, husa, protože tímhle někomu něco dokazovat je opravdu ubohost. Využít kluka, abys mohla machrovat před kamarádkama je fakt hodný malýho dítěte.

7. Nebylo ti 15

Ani se do toho nepouštěj, ač si to nemyslíš, nejsi na to dospělá ani fyzicky, ani psychicky, navíc bys mohla mít problémy i s policií a stojí ti to za to?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monbella Monbella | Web | 15. února 2012 v 15:04 | Reagovat

tenhle článek nemá chybu ;)! souhlasím a dodávám, že opravdu není nic krásnějšího než si počkat na toho jediného pravého, protože tak je to nejkrásnějšíí 0:-):)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama