Jsem úplně obyčejná holka z úplně obyčejného města, nevyčuhuju z davu, jsem ráda v pozadí.
Je mi 18, letos maturuju a mám toho až nad hlavu :/ Ráda píšu články, ráda komukoliv poradím nebo pomůžu. Ráda bych se někdy v budoucnu stala psycholožkou a proto mě napadlo založit tenhle blog, původně jen jako poradnu. Ale zkusila jsem štěstí i s články a jen jako pokus je poslala na krasna.cz . Štěstí stálo při mě a jsem za to vděčná :) Blog jako takový pro mě ale není priorita a z každodenních deníčků jsem už nejspíš odrostla :) Přesto se budu snažit přidávat co nejvíce -snad i přínosných- článků, tipů, písniček, prostě co mě napadne. Ráda přijmu konstruktivní kritiku, vulgární a urážlivé komentáře (úplně nejlépe anonymní) absolutně ignoruju. Pokud se ti tu nelíbí, nikdo tě na téhle stránce nedrží! :)) Carpe Diem
btw. Jsem ujetá na miniprasátka :))


Udělej si příjemný den!

2. února 2011 v 21:07 | Veruš |  *Zdraví*
Máš pocit, že už nevíš co dřív, hlavu máš plnou problémů, jsi unavená a potřebuješ vydechnout? V tom případě je čas vypnout a trochu si odpočinout a hned budeš na všechno nahlížet pozitivněji. Vyzkoušej mé rady, které tě pohladí po duši i po těle :)
Relaxační koupel

Zkus si jednou dopřát pořádnou vanu plnou
vody, přidej si do ní voňavou pěnu a sůl do koupele, uklidní ti pokožku a budeš si po ní připadat skvěle. Pokud máš možnost, pust si k tomu nějakou pomalou a ukliďnující hudbu, zapal si pár vonných svíček a jen relaxuj. Pokud to chceš doladit, zkus si natrhat pár listů z růží a nasypat je do vody. Zaručně se ti nebude chtít dlouho ven:)
Pokud nepatříš mezi ty, kteří mají doma vanu a máte pouze sprchový kout, tak zkus hned po sprše vlítnout do županu a zalézt si do postele, nádherně se přitom usíná:)Udělej si dobré jídlo
Pokud si hlídáš svoji linii, zkus z ní na jeden den uvolit kvůli pár dobrotám. Dej si své oblíbené jídlo a nezapomeň na něco sladkého- nejlépe na čokoládu! Má v sobě látky, které pozitivně ovlivňují tvojí náladu. Ale pozor- všeho s mírou, aby ti pak nebylo těžko.

Podívej se na svůj oblíbený film

Miluješ tenhle film? Určitě si udělej čas, aby ses na něj zase jednou mrkla:) Nedoporučuju depresivní filmy, nebo ty co končí špatně. Nejvíce se uvolníte u nějaké dobré komedie. (Doporučuju Žábu k zulíbání :D ) Vem si k tomu třeba nějaké dobré jídlo a pití a uvidíš, že starosti najednou nebudou tak rýpavé, abys je honem honem řešila.

Jdi nakupovat


Ano, náš osvědčený ženský způsob zbavování se svého stresu. Už dlouho toužíš po nějakých botách, šatech, nebo krásném tričku? Udělej si radost a jdi si něco koupit, ono tě to pro jednou nezabije;) Pokud máš málo peněz, ona kolikrát postačí i drobnost, třeba naušničky, náramek nebo třeba veselý hrníček:)Zajdi někam s kamarádkou

Starostí vždycky ubyde, když se s nimi někomu svěříš. Zajdi někam se svou kamarádkou, někam tancovat, na zmrzlinu nebo si jen sednout na nějaké příjemné místo a dlouho dlouho si povídat :) Pokud máš kluka, určitě se tě také bude snažit rozveselit, tak můžeš vyrazit i s ním:)

Udělej si zkrášlovací den

Budeš se cítit skvěle, když budeš skvěle i vypadat. Udělej si čas na manikůru, pedikůru (zvládneš to i doma), peeling a úpravu vlasů. Udělej si účes, který třeba často nenosíš, vyčisti si pleť, namaluj se, pěkně se obleč a zkus se třeba nějak pěkně vyfotit. Budeš mít určitě radost že ti to sluší:)

!!!POKUD KOPÍROVAT, TAK JEN SE ZDROJEM!!!


A jaký je váš návod na zbavení se stresu? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama