Jsem úplně obyčejná holka z úplně obyčejného města, nevyčuhuju z davu, jsem ráda v pozadí.
Je mi 18, letos maturuju a mám toho až nad hlavu :/ Ráda píšu články, ráda komukoliv poradím nebo pomůžu. Ráda bych se někdy v budoucnu stala psycholožkou a proto mě napadlo založit tenhle blog, původně jen jako poradnu. Ale zkusila jsem štěstí i s články a jen jako pokus je poslala na krasna.cz . Štěstí stálo při mě a jsem za to vděčná :) Blog jako takový pro mě ale není priorita a z každodenních deníčků jsem už nejspíš odrostla :) Přesto se budu snažit přidávat co nejvíce -snad i přínosných- článků, tipů, písniček, prostě co mě napadne. Ráda přijmu konstruktivní kritiku, vulgární a urážlivé komentáře (úplně nejlépe anonymní) absolutně ignoruju. Pokud se ti tu nelíbí, nikdo tě na téhle stránce nedrží! :)) Carpe Diem
btw. Jsem ujetá na miniprasátka :))


Únor 2012

Nech se okouzlit vůní Ria!

27. února 2012 v 12:57 | Nika |  *Krása a móda*

Stále hledáte vůni přesně pro vás a ještě jste ji nenašly? Máte rády sladké a uchvacující vůně? Pak je Rio Glam Girl od Elite Models ta pravá volba pro vás!
Vše o hormonální antikoncepci (článek krasna.cz)

1. února 2012 v 9:21 | Nika |  *Zdraví*
Některé tvé kamarádky ji už nějakou dobu berou a ty už bys s ní také ráda začala, nebo o tom alespoň uvažuješ. Pojďme si shrnout, jak vlastně HA funguje, jak na nás působí a pro koho je, popřípadě není vhodná.